Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 3
|
PIECZYNSKI Hubert
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
SCHIRALDI Michele
0
-60 kg
Capt.
HALL Samuel
0
-66 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
BRUDETTI Luigi
|
0
|
+8
|
-3
|
+5
|
+10
|
IJF
|
Round 3
|
LIPARD Viljar
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
BATCHAEV Zelemkhan
|
0
|
+4
|
0
|
+5
|
+9
|
IJF
|
Semi-Final
|
SLAMBERGER Lennart
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Final
|
KARIMOV Chusniddin
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
RUEBO Jano
+61
-73 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
RISTMAE Joonatan
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 3
|
TOTH Botond
|
0
|
+8
|
-3
|
+5
|
+10
|
IJF
|
Quarter-Final
|
TARKOWSKI Fabrycjusz
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
KOLOBOV Vladyslav
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Bronze
|
VAN DUN Mo
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
HEG Koen
+19
-81 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
VALIEIEV Tymur
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Round 3
|
KANEVETS Artur
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
RENES Tigo
|
0
|
+4
|
0
|
+5
|
+9
|
IJF
|
Semi-Final
|
LENZ Johann
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Bronze
|
KRYZHANSKYI Marat
|
0
|
+4
|
0
|
0
|
+4
|
IJF
|
SCHRIEVER Lasse
+44
-90 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 3
|
BORCHASHVILLI Adam
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
Quarter-Final
|
HUTSOL Danylo
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Semi-Final
|
BULTHUIS Silvan
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Bronze
|
SCHELL Joes
|
0
|
+8
|
-3
|
+5
|
+10
|
IJF
|
BERGAMELLI Enrico
+29
-100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 3
|
MACHUTADZE Nodar
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
BLOM Jules
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Semi-Final
|
BRONIEC Patryk
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Final
|
PRIILINN TURK Karl
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
SCHREIBER Jonas
+58
+100 kg
GRAU Helena
0
-48 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 3
|
DE LUCA Giulia Italia
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
CIESLIK Klaudia
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Semi-Final
|
CHEVALIER Mathilde
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Final
|
CASTAGNOLA Martina
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
WURFEL Annika
+45
-52 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 3
|
RASPE Vera
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
SOLLEY Lanina
0
-57 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
FISCHER Malin
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 3
|
KROON Esmee
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
Quarter-Final
|
ANTIPINA Anastasiia
|
0
|
+8
|
-3
|
+5
|
+10
|
IJF
|
Semi-Final
|
NALBAT Kamile
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Bronze
|
SAINT ETIENNE Perrine
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
AVANZATO Carlotta
+54
-63 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
SCHUTJES Lotte
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Semi-Final
|
BARBAUD Gabrielle
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Final
|
MURPHY Bertille
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
BUTKEREIT Miriam
+43
-70 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 3
|
LUDFORD Shelley
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Quarter-Final
|
DUDENAITE Migle Julija
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
CALEO Irene
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Bronze
|
DZIOPA Paulina
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
SCHMID Lea
+28
-78 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
LIS Wiktoria
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Semi-Final
|
BULAVINA Ruslana
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Bronze
|
ANDREWS Sydnee
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
SIMONETTI Erica
+15
+78 kg
+396