Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
GAUCH David
|
0
|
+16
|
-6
|
+10
|
+20
|
IJF
|
Quarter-Final
|
ANDRASI Marton
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
SOYONOV Osher
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Repechage
|
WELING Bart
|
0
|
+8
|
-6
|
+10
|
+12
|
IJF
|
Bronze
|
NAJI David
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Capt.
ALIYEV Rovshan
+62
-60 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
GABOR Aron
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
ALTEMIROV Deny
-3
-66 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
WAIZENEGGER John
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 3
|
ELBAZ Yehonatan
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Quarter-Final
|
BOROS Bence
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Semi-Final
|
NOTEBAERT Emile
|
0
|
+8
|
-3
|
+5
|
+10
|
IJF
|
Final
|
ALIYEV Ibrahim
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
VALIYEV Telman
+51
-73 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
WITTWER Lukas
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 2
|
STARK Vladimir
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
MAKINEN Oskari
+12
-81 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
HYTONEN Leonidas
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 3
|
MUSIL Radomir
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
GUSIC Nikola
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Semi-Final
|
KANSY Fabian
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Bronze
|
DROSTE Tom
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
NERPEL Gergely
+58
-90 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
KUNSZABO Luca
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
MIRZAYEV Aslan
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Semi-Final
|
FREY Karl-Richard
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Final
|
PETERSILKA Falk
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
KAPPELMEIER Kilian
+42
-100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
SHMACHILIN Evgeny
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
PLOEHNERT Paavo
-3
+100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
SZELECZKI Szabina
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Semi-Final
|
KOSZEGI Rebeka Rita
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Bronze
|
STOKLOSA Natalia
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
GRAU Helena
+9
-48 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
VAN DER SALM Franka
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Semi-Final
|
DE LUCA Giulia Italia
|
0
|
+4
|
0
|
+5
|
+9
|
IJF
|
Final
|
CINCI Zeliha
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
STANGAR Anja
+39
-52 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
KARADEMIR Eda
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
PUECHEL Sophie
-3
-57 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
ALSGAARD Rosa
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
PICCIN Cristina
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Repechage
|
AFYONLU Habibe
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Repechage
|
AKDENIZ Minel
|
0
|
+4
|
-3
|
0
|
+1
|
IJF
|
SIMIC Nina
+35
-63 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
KULIC Karla
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
AYDIN Yagmur Naz
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
Repechage
|
REDDIG Mareike
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Bronze
|
DYBA Anna
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
CIANO Raffaella Lelia
+44
-70 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
GALANDI Marlene
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
SKRBA Sanja
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Repechage
|
GOBEC Lea
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
JOHNSSON Liv
+16
-78 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Quarter-Final
|
KAHLON Shoshana
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Semi-Final
|
ESIR Kubranur
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Final
|
PFLUGBEIL Elisabeth
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
NORCIC Nicki
+27
+78 kg
+386