Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
RUZIEV Doston
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
GRIGALASHVILI Saba
-3
-60 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
NAKANO Shugen
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 3
|
DE ANGELIS Anthony
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
KYRGYZBAYEV Gusman
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Semi-Final
|
AIBEK UULU Kubanychbek
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Bronze
|
PIRAS Matteo
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
MARGVELASHVILI Vazha
+33
-66 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
POCHOP Daniel
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Round 3
|
SULLI Gabriele
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Quarter-Final
|
BATZAYA Erdenebayar
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
ESTRADA Magdiel
|
+20
|
0
|
-6
|
+10
|
+24
|
IJF
|
Bronze
|
HRISTOV Mark
|
0
|
+8
|
-6
|
+10
|
+12
|
IJF
|
Capt.
SHAVDATUASHVILI Lasha
+96
-73 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
GERBEKOV Askerbii
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
GAUTHIER DRAPEAU Francois
-3
-81 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
BUBYR Artem
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 2
|
MACEDO Rafael
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
BEKAURI Lasha
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
GVINIASHVILI Beka
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Bronze
|
ZGANK Mihael
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
TAJIMA Goki
+60
-90 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
PAVLOVSKI Nicolas
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
Round 2
|
KUMRIC Marko
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Quarter-Final
|
SULAMANIDZE Ilia
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
SHARKHAN Nurlykhan
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
BEZDEK Martin
+13
-100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
INANEISHVILI Saba
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Quarter-Final
|
ERTUG Munir
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Repechage
|
BALYEVSKYY Yevheniy
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Bronze
|
GRANDA Andy
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
LEE Seungyeob
+15
+100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
BUIOK Mariia
|
0
|
+8
|
-3
|
+5
|
+10
|
IJF
|
Quarter-Final
|
MALCA Tamar
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Semi-Final
|
NIKOLIC Milica
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Bronze
|
MARTINEZ ABELENDA Laura
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
ABUZHAKYNOVA Abiba
+31
-48 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
GRIESEL Charne
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
RYHEUL Amber
|
0
|
+8
|
0
|
+5
|
+13
|
IJF
|
Semi-Final
|
BALLHAUS Mascha
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Final
|
KELDIYOROVA Diyora
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
KRASNIQI Distria
+40
-52 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
LIPARTELIANI Eteri
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 3
|
MOURYA Yamini
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Quarter-Final
|
PERISIC Marica
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
SILVA Rafaela
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
SMYTHE-DAVIS Nekoda
+25
-57 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
GETIASHVILI Nino
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Round 3
|
FAZLIU Laura
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
DEBERDT Gaetane
+19
-63 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
KUKA Loriana
|
0
|
+4
|
0
|
+5
|
+9
|
IJF
|
Quarter-Final
|
LYTVYNENKO Yelyzaveta
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Semi-Final
|
BOEHM Alina
|
0
|
+4
|
0
|
+5
|
+9
|
IJF
|
Final
|
WAGNER Anna-Maria
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
BELLANDI Alice
+27
-78 kg
+353