Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
BLIEV Ayub
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
GERCHEV Yanislav
-3
-60 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
BURNS Nathon
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Round 3
|
KUANOV Yesset
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Capt.
FLICKER Tal
+30
-66 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
SHOKA Vadzim
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
CHAINE Guillaume
-3
-73 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
AKHALKATSI Vladimir
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 3
|
MOHAMED Abdelrahman
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
KHUBETSOV Alan
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
BEKMURZAEV Yunus
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
CHOUCHI Sami
+21
-81 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
GROSSKLAUS Ciril
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 2
|
USTOPIRIYON Komronshokh
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 3
|
ZILKA Peter
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Quarter-Final
|
IGOLNIKOV Mikhail
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Semi-Final
|
MAISURADZE Luka
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Final
|
TRIPPEL Eduard
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
MURAO Sanshiro
+84
-90 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
SADUAKAS Bekarys
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
FREY Karl-Richard
-3
-100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
TOKTOGONOV Bekbolot
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 2
|
MOURA David
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
SHALIMOV Alexandr
+3
+100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
PAVLENKO Anastasia
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 2
|
MILANI Francesca
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
KOLEIN Nathalie
+15
-48 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
KADAMBOEVA Sita
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 2
|
VAN SNICK Charline
|
+10
|
+4
|
0
|
+5
|
+19
|
IJF
|
Quarter-Final
|
KOCHER Fabienne
|
+10
|
+4
|
-3
|
+5
|
+16
|
IJF
|
Semi-Final
|
GNETO Astride
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Bronze
|
TSCHOPP Evelyne
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
KUZNETSOVA Alesia
+47
-52 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
ILIEVA Ivelina
|
0
|
+4
|
-3
|
0
|
+1
|
IJF
|
PEREIRA Jessica
+1
-57 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
BAGAUTDINOVA Aigul
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 2
|
LESKI Andreja
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
COBAN Sappho
+9
-63 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
MATNIYAZOVA Gulnoza
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 2
|
LILUASHVILI Dali
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
ARAI Chizuru
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
BERNHOLM Anna
|
0
|
+4
|
-3
|
0
|
+1
|
IJF
|
BELLANDI Alice
+22
-70 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
BROLIH Patricija
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
AUSMA Natascha
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Repechage
|
SHMELEVA Antonina
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Bronze
|
PRODAN Karla
|
0
|
+4
|
0
|
+5
|
+9
|
IJF
|
MALZAHN Luise
+33
-78 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
ILMATOVA Rinata
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 2
|
DICKO Romane
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
BOGDANOVA Evgeniia
+12
+78 kg
+268