Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
SZABO Csaba
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 3
|
KATZ Joshua
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
BEN DAVID Daniel
+3
-60 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
MATEO Wander
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 3
|
PEREZ ROMAN Daniel
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 4
|
WAWRZYCZEK Patryk
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Quarter-Final
|
LOMBARDO Manuel
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Semi-Final
|
KIM Limhwan
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
Bronze
|
YONDONPERENLEI Baskhuu
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
VIERU Denis
+51
-66 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
UNGVARI Miklos
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Round 3
|
EYAL SLMAN Younis
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Round 4
|
SHAVDATUASHVILI Lasha
|
+20
|
0
|
0
|
+10
|
+30
|
IJF
|
Quarter-Final
|
CILOGLU Bilal
|
+20
|
0
|
-6
|
+10
|
+24
|
IJF
|
Semi-Final
|
IARTCEV Denis
|
+20
|
+8
|
0
|
+10
|
+38
|
IJF
|
Final
|
ORUJOV Rustam
|
+20
|
0
|
-6
|
+10
|
+24
|
IJF
|
Capt.
ONO Shohei
+176
-73 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
BOLTABOEV Sharofiddin
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
ZABOROSCIUC Nicon
0
-81 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
MISENGA Popole
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 3
|
KOCHMAN Li
|
0
|
+4
|
0
|
0
|
+4
|
IJF
|
MARCONCINI Matteo
+16
-90 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
BOUYACOUB Lyes
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 2
|
IDDIR Alexandre
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
KUMRIC Zlatko
+3
-100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
NDIAYE Mbagnick
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 3
|
HARASAWA Hisayoshi
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
NAIDAN Tuvshinbayar
+15
+100 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
CARRILLO Edna
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Round 3
|
MARTINEZ ABELENDA Laura
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
DOLGOVA Irina
+3
-48 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 2
|
OLVERA Luz
|
+10
|
0
|
0
|
+5
|
+15
|
IJF
|
Round 3
|
PERENC Agata
|
0
|
+4
|
-3
|
+5
|
+6
|
IJF
|
Quarter-Final
|
SHISHIME Ai
|
0
|
0
|
-3
|
+5
|
+2
|
IJF
|
Semi-Final
|
ABE Uta
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
Bronze
|
RAMOS Joana
|
0
|
0
|
-3
|
+5
|
+2
|
IJF
|
KELMENDI Majlinda
+22
-52 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
MUNKHTSEDEV Ichinkhorloo
|
0
|
0
|
0
|
+5
|
+5
|
IJF
|
Round 2
|
NISHANBAYEVA Sevara
|
+10
|
0
|
-3
|
+5
|
+12
|
IJF
|
Round 3
|
KURBONMAMADOVA Daria
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
ROPER Miryam
+17
-57 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
YANG Junxia
|
0
|
0
|
-3
|
0
|
-3
|
IJF
|
HAN Heeju
-3
-63 kg
Round
| Opponent
| Ippon
| Wazari
| Shido
| Win
| Total
|
|
Round 1
|
TIMO Barbara
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
IJF
|
TSERENDULAM Enkhchimeg
0
-70 kg
SUIMAE Mirriam
0
-78 kg
AKBULUT Sebile
0
+78 kg
+303