Great Warriors
Tbilisi Grand Prix
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | IBRAYEV Rustam | +10 | 0 | -3 | +5 | +12 | IJF |
Quarter-Final | KHYAR Walide | 0 | 0 | -3 | 0 | -3 | IJF |
Repechage | ABULADZE Iago | +10 | 0 | 0 | +5 | +15 | IJF |
Bronze | GANBAT Boldbaatar | 0 | +4 | -3 | +5 | +6 | IJF |
LUTFILLAEV Sharafuddin
+30
-60 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | FLAMENT Sacha | +10 | 0 | 0 | +5 | +15 | IJF |
Round 3 | PEREZ ROMAN Daniel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | IJF |
LOMBARDO Manuel
+15
-66 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | KANIVETS Dmytro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | IJF |
BARBOSA Eduardo
0
-73 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | MAGOMEDKERIMOV Aslanbeg | +10 | 0 | 0 | +5 | +15 | IJF |
Round 3 | EGUTIDZE Anri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | IJF |
URQUIZA SOLANA Alfonso
+15
-81 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 1 | KLIAVUSAU Viktar | 0 | 0 | -3 | 0 | -3 | IJF |
TCHRIKISHVILI Avtandili
-3
-90 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 1 | HUTSOL Danylo | 0 | +4 | -3 | 0 | +1 | IJF |
HORAK Michal
+1
-100 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 1 | PANKO Fedir | +10 | 0 | 0 | +5 | +15 | IJF |
Round 2 | SARNACKI Maciej | +10 | 0 | -3 | +5 | +12 | IJF |
Quarter-Final | ZAALISHVILI Gela | 0 | 0 | -3 | 0 | -3 | IJF |
Repechage | OKRUASHVILI Adam | +10 | 0 | 0 | +5 | +15 | IJF |
Bronze | MEYER Roy | 0 | 0 | -3 | 0 | -3 | IJF |
TSKHOVREBOV Alen
+36
+100 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | KIPSHIDZE Natalia | +20 | 0 | 0 | +10 | +30 | IJF |
Quarter-Final | PONT Blandine | +20 | 0 | 0 | +10 | +30 | IJF |
Semi-Final | CSERNOVICZKI Eva | +20 | +8 | -6 | +10 | +32 | IJF |
Final | LEGOUX CLEMENT Melanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | IJF |
Capt.
BILODID Daria
+92
-48 kg
Capt.
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | DIOGO Joana | +10 | 0 | 0 | +5 | +15 | IJF |
Quarter-Final | MOKDAR Faiza | 0 | +4 | -3 | +5 | +6 | IJF |
Semi-Final | BISHRELT Khorloodoi | +10 | 0 | -3 | +5 | +12 | IJF |
Final | COHEN Gili | +10 | 0 | -3 | +5 | +12 | IJF |
GIUFFRIDA Odette
+45
-52 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 1 | GREENBERG Maayan | +10 | 0 | -3 | +5 | +12 | IJF |
Round 2 | KUCZERA Anna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | IJF |
BATSUKH Altantsetseg
+12
-57 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 1 | LUDVIK Lia | 0 | 0 | -3 | 0 | -3 | IJF |
TSOG-OCHIR Sunjidmaa
-3
-63 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 2 | VARGAS KOCH Laura | 0 | 0 | -3 | 0 | -3 | IJF |
TCHANTURIA Mariam
-3
-70 kg
Round | Opponent | Ippon | Wazari | Shido | Win | Total | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Round 1 | LANIR Inbar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | IJF |